Lek na raka.

Wszystko to, co pomaga człowiekowi osiągnąć i zachować zdrowie oraz harmonię.

Moderatorzy: Hipka, iskierka

Re: Lek na raka.

Postprzez Kazuhiro » 14 Mar 2013, 19:43

No cóż przykra sprawa, myślę jednak ze zawsze warto stosować więcej niż jedną metodę. A co myślicie o kuracji wodą utlenioną?
Ja uchylam przepowiedziane piekło na Ziemi!
Kazuhiro
 
Posty: 222
Rejestracja: 03 Lut 2013, 23:56
Miejscowość: Dolny Śląsk
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Re: Lek na raka.

Postprzez Piotr » 14 Mar 2013, 23:37

Moim zdaniem woda utleniona może być dobra w jakiś lekkich przypadkach albo profilaktycznie. Stosowałem ją i takie mam doświadczenie.
Holistyczne podejście do leczenia raka obejmuje doskonałe odżywianie, zioła, elektromedycynę oraz medycynę wibracyjną lub energetyczną, uzdrawianie emocjonalne, a także terapię umysłową. Jedyne znane badania, które są bliskie podejściu holistycznemu, dotyczą terapii Gersona i były przeprowadzone w celu oceny pięcioletniego okresu przeżywalności 153 pacjentów cierpiących na czerniaka. Wykazały one, że 100 procent pacjentów z fazą I i II poddanych terapii Gersona przeżyło, podczas gdy tylko 79 procent poddanych terapii konwencjonalnej. W odniesieniu do przypadków w III fazie raka (z przerzutami w bliskim regionie) liczby te przedstawiały się odpowiednio: 70 procent i 41 procent, zaś z faza IV (przerzuty w rejonach odległych) – 39 procent przy stosowaniu terapii Gersona i 6 procent w przypadku terapii konwencjonalnej. Wielu naturalnych terapeutów raka twierdzi, że w ponad 90 procentach przypadków udało się im odnieść sukces w zahamowaniu rozwoju raka, a nawet cofnięciu się go, ale tylko wtedy, gdy pacjenci nie byli wcześniej poddani terapii konwencjonalnej. Według nich najbardziej dewastującymi metodami są chemioterapia i radioterapia. Tak więc, jeśli ktoś zachoruje na raka, sugeruję, aby oparł się strachowi i naciskom z zewnątrz. Bardzo rzadko zdarza się, że należy podjąć natychmiastowe działanie. Doradzam, aby każdy sam przejrzał dane dostępne w książkach, magazynach oraz w Internecie, a następnie postąpił zgodnie z własnym zdrowym rozsądkiem i intuicją.
http://www.youtube.com/watch?v=Ld80PhAs ... 0BD77B8F76
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... GwGzlP5hU#!
http://www.youtube.com/watch?v=Kuec2VrQ9qY

Następny film jest o najprawdopodobniej najskuteczniejszym lekarstwu na raka – składniku THC zawartym w roślinach konopi. Oczywiście uprawa konopi (marihuana) jest zakazana przez rządy wielu krajów, jednak nie z powodów uznawanych przez większość ludzi. Po prostu obejrzyj ten film. Part 4 zawiera instrukcje, jak samemu wytworzyć olej z konopi.
http://www.youtube.com/watch?v=pjhT9282 ... verified=1
Piotr
 
Posty: 86
Rejestracja: 25 Lip 2011, 21:37
Miejscowość: wielkopolskie

Re: Lek na raka.

Postprzez Piotr » 15 Mar 2013, 22:07

5 zielonych produktów o mocy uzdrawiania

Trudno powiedzieć, w którym momencie rozpoczęła się swego rodzaju rewolucja, rozsławiająca zielone warzywa oraz ich nieocenioną pomoc w utrzymywaniu długowieczności i zdrowia. Naukowcy, dietetycy i inni eksperci – włączając w to David’a Sandoval’a, autora książki „The Green Foods Bible” („Biblia zielonych pokarmów”), podkreślają znaczenie chlorofilu w leczeniu cukrzycy, owrzodzenia, problemów skórnych oraz wielu innych chorób.

Wśród osławionej zieleniny, która ma niezwykłą moc leczniczą, wymieniane są przede wszystkim: brokuły, szpinak, guawa, zielona herbata i kapusta.

Brokuły – to warzywa, których zdecydowanie nie powinno zabraknąć w żadnym domowym menu.
W latach 90-tych badania przeprowadzone na Uniwersytecie John’a Hopkins’a wykazały ich właściwości zapobiegające rozwojowi raka, które brokuły zawdzięczają zawartości substancji o nazwie sulforafan. Poza tym, brokuły pomagają w zapobieganiu wystąpienia wadom wrodzonym u niemowląt, wzmacniają układ immunologiczny oraz kości. Co więcej, są znakomitym źródłem witamin: A, B6, C, B, K oraz żelaza, wapna, potasu i manganu.

Szpinak – jest bogaty przede wszystkim w kwas foliowy, błonnik oraz witaminę A i C. Ze względu na wysoką zawartość błonnika, polecany jest przy zaparciach. Ma również dobroczynny wpływ na zdrowie oczu. Szpinak dzięki swoim właściwościom odżywczym jest pomocny w przeciwdziałaniu nawet takim chorobom, jak rak prostaty i rak piersi. Poza tym, posiada właściwości przeciwzapalne.

Guawa – ten tropikalny owoc znany jest z właściwości, które pomagają utrzymać prawidłową wagę. Nieoceniony jest jednak również przy zaparciach i biegunkach. Eksperci podkreślają również przeciwdziałanie guawy chorobom serca, cukrzy, rakowi oraz problemom skórnym.

Zielona herbata – to doskonale znany antyoksydant; roślina pomagająca w zmniejszaniu stanów zapalnych oraz problemach trawiennych. Poprawia odporność, zwiększa wytrzymałość i pomaga chronić błony komórkowe. Zielona herbata ma również udowodnione działanie w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, redukcji ryzyka wystąpienia chorób serca, jak również raka skóry.

Kapusta – najbardziej znana z wysokiej zawartości witaminy K i C. Liczne badania wykazały, że dieta bogata w kapustę, zmniejsza ryzyko chorób nowotworowych, płuc, pęcherza, okrężnicy, piersi i jajników. Kapusta może również wspomagać leczenie takich dolegliwości jak alergie, zaparcia, przeziębienia, kaszel, zapalenie stawów, odleżyny, żylaki, choroba wrzodowa, a nawet depresja.

Zdecydowanie pocieszający jest fakt, że większość z tych produktów jest ogólnodostępna na polskim rynku. Wystarczy mieć tylko świadomość ich nieocenionej wartości odżywczej.
Piotr
 
Posty: 86
Rejestracja: 25 Lip 2011, 21:37
Miejscowość: wielkopolskie

Re: Lek na raka.

Postprzez Kazuhiro » 22 Mar 2013, 22:26

W gazecie "Fakty i mity" nr 10 (679) w dziale, - grunt to zdrowie - jest artykuł "Zjeść raka" dla mnie wygląda to dość sensownie, a na stronie FiM jest archiwum i można się z artykułem zapoznać, niestety odpłatnie. No chyba żeby ktoś nalegał i rozsądnie argumentował, to się poświęcę i streszczę do dwóch zdań ;)
Ja uchylam przepowiedziane piekło na Ziemi!
Kazuhiro
 
Posty: 222
Rejestracja: 03 Lut 2013, 23:56
Miejscowość: Dolny Śląsk
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Re: Lek na raka.

Postprzez Piotr » 25 Mar 2013, 20:47

Można ten artykuł pobrać za darmo z tej strony, biorę się za czytanie! Dzięki Kazuhiro.
http://chomikuj.pl/spiromak/Co*c5*9b+do ... 076776.pdf
Piotr
 
Posty: 86
Rejestracja: 25 Lip 2011, 21:37
Miejscowość: wielkopolskie

Re: Lek na raka.

Postprzez Kazuhiro » 25 Mar 2013, 20:56

Do usług :)
Ja uchylam przepowiedziane piekło na Ziemi!
Kazuhiro
 
Posty: 222
Rejestracja: 03 Lut 2013, 23:56
Miejscowość: Dolny Śląsk
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Re: Lek na raka.

Postprzez Tajka » 26 Mar 2013, 21:51

Nowotwór – struktura oparta na białku krzemowym. Dlaczego nie należy się lękać?
http://czasprzebudzenia.wordpress.com/n ... sie-lekac/
Tajka
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 Lut 2013, 11:10
Miejscowość: woj. lubelskie

Re: Lek na raka.

Postprzez Piotr » 03 Kwi 2013, 12:58

Ekstrakt z jabłek zabija komórki nowotworowe lepiej niż chemioterapia.

Ekstrakt z jabłek zabija komórki nowotworowe lepiej niż chemioterapia donoszą najnowsze badania, zawarte w jabłkach oligosacharydy zabijają do 46% komórek raka okrężnicy w badaniach in vitro.
Wyprzedzają tym samym najczęściej stosowany lek w chemioterapii. W przeciwieństwie jednak do chemioterapii oligosacharydy są naturalne i zdrowe (występują w warzywach i owocach).

Naukowcy skupili się na jabłkach jako naturalnym środku leczenia, jak również zapobiegania rakowi okrężnicy, ponieważ są one jednym z najczęściej spożywanych owoców w wielu krajach. Jednocześnie wykazały już pozytywne działanie w przypadku raka piersi, raka jajnika, raka płuc, raka wątroby oraz raka okrężnicy we wcześniejszych badaniach.

Oligosacharydy zawarte w jabłkach wykazały właściwości przeciwnowotworowe już we wcześniejszych badaniach. Co więcej, w stosunkowo tani sposób można je pozyskać z wytłoków z jabłek, które w przemyśle spożywczym są na dużą skalę odpadem powstającym w produkcji soków z jabłek.

Badania odbyły się na Uniwersytecie w Xi’an (Chiny). Naukowcy wyizolowali polisacharydy (pektynę oraz błonnik) z wytłoków z jabłek i dodając naturalną pektynazę rozbili ich cząsteczki na mniejsze oligosacharydy (które mają tylko 3-10 jednostek cukru na cząsteczkę). Następnie oligosacharydy zostały dodane do ludzkich komórek nowotworowych HT29 (raka okrężnicy) w różnym stężeniu, oraz zostały porównane z najczęściej używanym lekiem w chemioterapii.

Przy każdym zastosowanym stężeniu, które było testowane, oligosacharydy pozyskane z jabłek pokonały wyniki chemioterapii.

Oligosacharydy doprowadzały do apoptozy – zaprogramowania śmierci komórek nowotworowych.
Dla przykładu, na 0,9 mikrogramów na ml (około 0,9 PPM) oligosacharydy zabijały 17,6% komórek raka okrężnicy po 36 godzinach, w czasie gdy leki stosowane w ramach chemioterapii zabijały tylko 10,9% (przy wyższym stężeniu – 1,3 mikrogramy na ml).

Oligosacharydy nie są toksyczne dla zdrowych komórek, dlatego też mogą być stosowane w wyższym stężeniu niż jest to możliwe w przypadku chemioterapii. Przy dawce 9.0 PPM, oligosacharydy zabiły 46% komórek raka okrężnicy.

Oligosacharydy, jak pokazały badania, mają również pozytywne właściwości w utrzymywaniu zdrowej flory jelitowej, kontroli poziomu cukru we krwi oraz regulacji systemu immunologicznego.
Tym bardziej pocieszający jest fakt, że występują w wielu roślinach (warzywach i owocach), jak również w miodzie i mleku.

Do pewnego stopnia powyższa reakcja może również nastąpić podczas jedzenia surowego jabłka, ponieważ zawiera on w naturalnej formie ok. 1,5% pektyny oraz enzym zwany pektynaza.
Pamiętajmy jednak, że większość komercyjnych, przetworzonych soków z jabłek nie zawiera pektyny oraz aktywnych enzymów. Co więcej, zazwyczaj takie soki zawierają około 10% dobroczynnych dla zdrowia polifenoli, w porównaniu do surowych jabłek.
Jak zwykle, spożywanie surowych i świeżych warzyw i owoców jest o wiele zdrowsze niż ich przetworzone wersje.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że pozyskiwane z popularnego odpadu spożywczego – jakim są wytłoki z jabłek – oligosacharydy, będzie można pozyskiwać przy stosunkowo niskich kosztach, co pozwoli na szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej.
Piotr
 
Posty: 86
Rejestracja: 25 Lip 2011, 21:37
Miejscowość: wielkopolskie

Re: Lek na raka.

Postprzez Tajka » 01 Lip 2013, 22:27

Pektyny z jabłek zawierają krzem i to właśnie brak tego pierwiastka doprowadza do poważnych chorób w tym nowotworów.

"Najbardziej rozpowszechnionym pierwiastkiem na Ziemi jest tlen - 47%. Drugim po nim jest krzem - 29,5%. Zawartość zaś innych pierwiastków jest o wiele mniejsza. Krzem znajduje się w pisku, glinie, żwirze, wodzie, ile, błocie, roślinach i ziarnach. Człowiek jest pewnego rodzaju odbiciem Ziemi, bo jeśli spojrzeć na jego skład chemiczny to najwięcej jest w nim tlenu, potem krzemu a dopiero po nich są inne pierwiastki. Jest on pierwiastkiem życia i jego odpowiedni poziom w organizmie jest naturalnym kluczem do zdrowia."
http://tylkozdrowie.blox.pl/2012/08/Krz ... neral.html
Tajka
 
Posty: 59
Rejestracja: 01 Lut 2013, 11:10
Miejscowość: woj. lubelskie

Re: Lek na raka.

Postprzez Marian » 02 Lip 2013, 08:27

Film ukazuje jak wyleczyć cukrzycę,a metoda dr.Gersona jak wyleczyć się z raka.
Jednym słowem chodzi o jedno i to samo,powrót do spożywania tylko produktów roślinnych nie przetworzonych.
Oto film o cukrzycy:
http://www.youtube.com/watch?v=vvXxTbMQ6i0

a jeszcze zapomniałem o bardzo ważnym naszym koledze "magnez"

http://www.igya.pl/component/content/ar ... zarak.html
http://www.igya.pl/component/content/ar ... alnym.html
http://www.igya.pl/srodki-lecznicze/sup ... j-bol.html
http://www.igya.pl/srodki-lecznicze/sup ... elbet.html
http://www.igya.pl/srodki-lecznicze/sup ... omment-481
http://www.igya.pl/srodki-lecznicze/sup ... omment-481

Metoda dr.Gersona

http://www.igya.pl/schorzenia-choroby/3 ... rsona.html

Nie ma nieuleczalnych chorób są tylko nieuleczalni ludzie
Marian
 
Posty: 768
Rejestracja: 13 Cze 2010, 20:27

Re: Lek na raka.

Postprzez KrzysztofZ » 16 Sie 2013, 13:21

Istnieje metoda dotarcia do tych przyczyn - chorób, niepowodzeń zdrowotnych, życiowych, osobistych, finansowych itp. To bardzo proste i potężne zarazem. Wszystko jest zapisane w pamięci ciała w układzie energetycznym. Ja uczestnicząc kiedyś w takich warsztatach "przypadkowo" odzyskałem słuch w prawym uchu - nie słyszalem od 4tego roku życia po jakichś lekach podanych mi w szpitalu..... Poznałem tę metodę pracy. Metoda nazywa sie Dekodyka. Będę na spotkaniu na Podlasiu 23-25 sierpnia. Mogę pokazać jak to działa - jeżeli zechcecie....
Awatar użytkownika
KrzysztofZ
 
Posty: 8
Rejestracja: 14 Maj 2012, 20:53

Re: Lek na raka.

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 16 Sie 2013, 16:26

KrzysztofZ napisał(a): Metoda nazywa sie Dekodyka. Będę na spotkaniu na Podlasiu 23-25 sierpnia. Mogę pokazać jak to działa - jeżeli zechcecie....


Jasne, jestem za :)

p.s. sympatyczne foto <slonce>
Laurosa-zablokowany-
 

Re: Lek na raka.

Postprzez szron » 16 Sie 2013, 19:53

KrzysztofZ napisał(a):Istnieje metoda dotarcia do tych przyczyn - chorób, niepowodzeń zdrowotnych, życiowych, osobistych, finansowych itp. To bardzo proste i potężne zarazem. Wszystko jest zapisane w pamięci ciała w układzie energetycznym. Ja uczestnicząc kiedyś w takich warsztatach "przypadkowo" odzyskałem słuch w prawym uchu - nie słyszalem od 4tego roku życia po jakichś lekach podanych mi w szpitalu..... Poznałem tę metodę pracy. Metoda nazywa sie Dekodyka. Będę na spotkaniu na Podlasiu 23-25 sierpnia. Mogę pokazać jak to działa - jeżeli zechcecie....

Moze najpierw napisz co to ma wspolnego z idea rodowych siedlisk i Anastazja? Bo jesli nic, to ... :-)
szron
 

Re: Lek na raka.

Postprzez KrzysztofZ » 16 Sie 2013, 21:01

Ja napisałem - jeżeli zechcecie - możemy porozmawiać - przy okazji spotkania. A wspólnego ma bardzo wiele. Gdyż umysł ma nieograniczone możliwości. Trzeba tylko wiedzieć jak do nich dotrzeć. Oczywiście ja niczego Wam nie narzucam - powiedziałem tylko o metodzie którą akurat stosuję :)
Awatar użytkownika
KrzysztofZ
 
Posty: 8
Rejestracja: 14 Maj 2012, 20:53

Re: Lek na raka.

Postprzez Dariusz » 16 Sie 2013, 21:07

Ja będę również u Krysi i chętnie, nawet bardzo chętnie nauczę się czegoś nowego od Ciebie Krzysztofie.
Do zobaczenia
Uroda nie stanowi o niczym, jeśli nie jest urodą serca.
Mów pięknymi słowami i wcielaj je w życie czynem.
Pierwszy krok - uczciwość względem siebie i innych.
Awatar użytkownika
Dariusz
 
Posty: 29
Rejestracja: 19 Wrz 2011, 19:24
Rodowe Siedlisko/Wioska: Zapraszam do wspólnego działania

Re: Lek na raka.

Postprzez szron » 16 Sie 2013, 21:07

Ale ale konkretnie co ma wspolnego :-) bo to ze umysl ma nieograniczone mozliwosci to moze byc wspolne z czymkolwiek :-) prosze zacytuj cos z ktoregos z tomow i wykaz zwiazek z tym co tutaj propagujesz :-) o ile taki istnieje :-)
szron
 

Re: Lek na raka.

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 16 Sie 2013, 21:27

szron napisał(a):Ale ale konkretnie co ma wspolnego bo to ze umysl ma nieograniczone mozliwosci to moze byc wspolne z czymkolwiek prosze zacytuj cos z ktoregos z tomow i wykaz zwiazek z tym co tutaj propagujesz o ile taki istnieje
- Czy to ma znaczyc: Dowody chce tu i teraz! :?:

Jak to w Biblii lecialo? :
''Nie uwierzę dopóki nie zobaczę, dopóki nie dotknę...
Święty Augustyn mówi:Tomasz, który był mężem świątobliwym, wiernym i sprawiedliwym, postawił to żądanie nie dlatego, iżby powątpiewał, lecz aby usunąć wszelkie podejrzenia łatwowierności. Dla niego wystarczał sam widok Tego, którego znał; dla nas było koniecznością, aby dotknął Tego, którego oczy jego oglądały; celem jego bowiem było, aby nikt nie mógł tego powiedzieć, że uległ złudzeniu wzroku". W słowach zaś Pana Jezusa: "Błogosławieni, co nie widzieli, a uwierzyli".

Blogoslawieni, ktorzy ceniac ksiazki Megre, acz nie bedac ich fanatykami, otwarci pozostaja na wszelka wiedze...
Laurosa-zablokowany-
 

Re: Lek na raka.

Postprzez KrzysztofZ » 16 Sie 2013, 21:50

Nie jest moim zamiarem propagowanie czegokolwiek. Ja tylko podaję INFO że takie coś istnieje. Jeżeli zechcesz zobaczyć na sobie jak działa metoda - to zobaczysz.
Awatar użytkownika
KrzysztofZ
 
Posty: 8
Rejestracja: 14 Maj 2012, 20:53

Re: Lek na raka.

Postprzez szron » 16 Sie 2013, 21:55

Jesli zechce zobaczyc to pojade na zjazd dekodykow, jesli bede chcial kupic filtr do wody to do sklepu z filtrami, pytanie dlaczego ty pakujesz sie tutaj ze swoim biznesem nie zwiazanym z tematyka zjazdu, a jesli jednak zwiazanym to slucham... :-)
szron
 

Re: Lek na raka.

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 16 Sie 2013, 21:59

Tak wlasnie zniecheca sie ludzi do tego forum....

<angry>
Laurosa-zablokowany-
 

Re: Lek na raka.

Postprzez Dariusz » 16 Sie 2013, 22:02

Trochę kultury szronie. Jakim prawem odzywasz się w ten sposób do drugiego człowieka? Jeśli takimi metodami chcesz prezentować idee Anastazji to mam wątpliwości co do skuteczności takowych. Twoja postawa jest odpychająca. Takie są moje wrażenia.
Uroda nie stanowi o niczym, jeśli nie jest urodą serca.
Mów pięknymi słowami i wcielaj je w życie czynem.
Pierwszy krok - uczciwość względem siebie i innych.
Awatar użytkownika
Dariusz
 
Posty: 29
Rejestracja: 19 Wrz 2011, 19:24
Rodowe Siedlisko/Wioska: Zapraszam do wspólnego działania

Re: Lek na raka.

Postprzez Hipka » 17 Sie 2013, 08:26

Bardzo dobrze jest podyskutować o różnych sprawach, jeśli jednak ktoś chce traktować zjazd jako okazję do biznesu i sprzedawać różne bajery, nawet użyteczne, to sorry, ale pomylił adres. :evil: W każdym razie na swojej ziemi do tego nie dopuszczę. Co innego prezentacja własnych wyrobów, rozmowy, przekazywanie wiadomości.
Awatar użytkownika
Hipka
 
Posty: 845
Rejestracja: 09 Sty 2011, 17:00
Miejscowość: Polesie

Re: Lek na raka.

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 17 Sie 2013, 08:38

Hipka napisał(a):Bardzo dobrze jest podyskutować o różnych sprawach, jeśli jednak ktoś chce traktować zjazd jako okazję do biznesu i sprzedawać różne bajery, nawet użyteczne, to sorry, ale pomylił adres. :evil: W każdym razie na swojej ziemi do tego nie dopuszczę. Co innego prezentacja własnych wyrobów, rozmowy, przekazywanie wiadomości.


Mysle, ze tu chodzi wlasnie o przekazywanie wiadomosci <uklon>
Laurosa-zablokowany-
 

Re: Lek na raka.

Postprzez szron » 17 Sie 2013, 10:36

Laurosa napisał(a):Mysle, ze tu chodzi wlasnie o przekazywanie wiadomosci <uklon>

Informacja [wiadomosci] to obecnie najcenniejszy "towar na rynku". Zyja z niej miliony ludzi, zarabiajac ogromne pieniadze na "uczeniu" :) tzw. couch-trenerzy szukaja klientow w wielu roznych zgromadzeniach, tam gdzie poczuja ludzi nastawionych choc troche pozytywnie do roznego rodzaju egzotyki i nowosci i co tu duzo mowic - przede wszystkim naiwnych i nieostroznych. Pan, ktory tak delikatnie i niesmialo zapytuje ma w opisie swojego profilu wpisany wlasnie ZAWOD "trener". Nie zainteresowanie, hobby - ZAWOD. Rozumiem wiec ze na tym zarabia pieniadze. A czy przyjedzie do Ciebie Hipko cos tak od razu sprzedawac? Alez skad :) najpierw rozdaje sie darmowe probki by zaznajomic klienta z "produktem". Oswoic. Pokazac mu ze jest to niezbedne, wspaniale i jedyne w swoim rodzaju. Jasne ze to nie sa garnki, ani filtry ani pierzyny z superpierza - to znacznie cos gorszego :) Na te wynalazki marketingowcow najwyzej stracimy pieniadze, tutaj mozemy stracic CZAS. Jedni wiecej, inni mniej... Pozostawiam to do rozwazenia kazdemu z Was osobno. Jak mowi chinskie przyslowie: "Jesli stracisz pieniadze - nic nie stracisz; jesli stracisz zdrowie - cos stracisz, jesli stracisz spokój - stracisz wszystko". Mysle ze wszyscy zapraszamy serdecznie Pana Krzysztofa, wielbiciela ksiazek i idei Anastazji, ale czy zapraszamy tez "werbownika" do supersystemu nauczania przez sen, do najnowszej supersekty, do piramidy finansowej AmberCedr, sprzedawce supersuplementow diety itp? Nie wiem, moze to ja sie myle... ale w takim razie taki zjazd nie dla mnie :( i zgodnie z buddyjska zasada nie bede juz z tym "walczyl", tylko spokojnie "omine" i pojde dalej :) swoja droga... :(
szron
 

Re: Lek na raka.

Postprzez Laurosa-zablokowany- » 17 Sie 2013, 11:48

Hipka juz rozmawiala z Krzysztofem i jest ok :)

szron napisał(a):Informacja [wiadomosci] to obecnie najcenniejszy "towar na rynku". Zyja z niej miliony ludzi, zarabiajac ogromne pieniadze na "uczeniu" tzw. couch-trenerzy szukaja klientow w wielu roznych zgromadzeniach, tam gdzie poczuja ludzi nastawionych choc troche pozytywnie do roznego rodzaju egzotyki i nowosci i co tu duzo mowic - przede wszystkim naiwnych i nieostroznych.


W selekcji uzyskiwanych przez siebie informacji trzeba jeszcze uzywac MOZGU :mrgreen:
Laurosa-zablokowany-
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron