Opowieści o kotach

Opowieści i doświadczenia związane z naszymi "mniejszymi braćmi i siostrami". Zwierzęta gospodarskie i dzikie.

Moderator: Hipka

Opowieści o kotach

Postprzez SmOOthEr » 18 Lis 2013, 09:49

Temat być może już poruszony, ale chciałbym trochę opowiedzieć o własnych doświadczeniach

Mamy od lat 18 kotkę - jest z nami jako nasza osobista pocieszycielka - jest zawsze i tak mocno szczególnie, gdy potrzebujemy ciszy.
Wiele napisano o tym, co koty robią z energetyczną powłoką człowieka, ale jest to niesamowite odczuwać na własnej skórze
Nasza kicia zabiera ból, zmęczenie koi psychikę - dziwne, że wskakuje i siada obok właśnie zawsze wtedy kiedy mam doła - nic mi się nie chce, jest mi egzystencjalnie źle - w jakiś sposób zawsze to wyczuwa. Przyjdzie pomruczy, usypia.
Kiedy 1,5 roku temu zmarła babcia, mojej mamy mama, nasza kocica po równo chodziła od jednego do drugiego z nas siadając przy nas, lub na nas z jakąś niewypowiedzianą czułością oraz dało odczuć się, że w pewnym stopniu synchronizuje się z nami i stabilizuje energetycznie organizm - było to ciekawe i trochę mimo wszystko niespodziewane uczucie. Kicia świetnie tamtego wieczoru, kiedy właśnie wróciliśmy z cmentarza, rozprawiła się z naszym problemem.

Proty wniosek - ceńmy całym sercem i duszą naszych braci mniejszych - to wyższe istoty w małych ciałkach, które doskonale służą nam - wystarczy otworzyć się tylko na nich serduchem i pozwolić, by nas przemieniały i pomagały też we wzniesieniu Serca.
Pomagajmy im robić swoje poprzez to otwarcie

Do miłego !!!
Miłość i Światło
Miłość i Światło
SmOOthEr
Awatar użytkownika
SmOOthEr

Połówki: Szukam swojej połówki ♀
Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Re: Kotki

Postprzez Kazuhiro » 20 Lis 2013, 20:27

Chciałem napisać, że nie lubię kotów, bo się długo gotują. Ale taki makabryczny żarcik tutaj nie pasuje :)

Ale tak na poważnie, to proponowałbym sprawdzić czy miasto/gmina finansuje kastracje/sterylizacje kotów. Jest to problem z którym jako odpowiedzialni ludzie musimy się zmierzyć.
Ja uchylam przepowiedziane piekło na Ziemi!
Kazuhiro

Miejscowość: Dolny Śląsk
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez SmOOthEr » 20 Lis 2013, 21:40

Oj tam Kazuhiro - kotki domowe są okej - takie oswojone, własne, ale z podwórza mama przed laty przygarnęła. Miało to robale - rzygało nicieniami, ale odrobaczylismy, nakarmiliśmy - potem paskudziło gdzie popadnie to nauczyła mama gdzie ma się załatwiać...
kotki regulują pole energetyczne - naprawiają skazy w aurze i działają jak odpromienniki - zawsze kładą się na węzłach pola geopatycznego
Miłość i Światło
SmOOthEr
Awatar użytkownika
SmOOthEr

Postprzez Raf » 20 Lis 2013, 23:54

Kazuhiro napisał(a):Chciałem napisać, że nie lubię kotów, bo się długo gotują. Ale taki makabryczny żarcik tutaj nie pasuje :)

Ale tak na poważnie, to proponowałbym sprawdzić czy miasto/gmina finansuje kastracje/sterylizacje kotów. Jest to problem z którym jako odpowiedzialni ludzie musimy się zmierzyć.

Co komu utniesz będzie ci ucięte <kotek>
Raf

Postprzez Kazuhiro » 21 Lis 2013, 05:52

Ojej, jestem chodzącym węzłem pola geopatycznego?! Nie mogę się opędzić od kotów :D:D:D
Dwa sam przygarnąłem, jednego mój piesio w parku znalazł i sobie wychował. kolejnego dostałem na przechowanie i już rok się przechowuje bez szans na powrót do właściciela (o ile można mówić że koty mają właścicieli) Następny wprowadził się do mnie mimo, że to sąsiadka chciała go sobie wychować, co mu nie przeszkadza razem z moimi chodzić do niej się stołować :) No i jeszcze kot sąsiada prawdziwy transerfer, przychodzi jak się chce wyspać/najeść/pogłaskać.
Tak więc po dziesięcioleciach obserwacji stwierdzam, że wybór miejsca do spania w 99% przypadków jest powodowany chwilowym kaprysem, pozostały 1% to miejsca szkodliwe :)
Kazuhiro

Postprzez SmOOthEr » 23 Lis 2013, 16:40

Pole geopatyczne Ziemii to normalna siatka magnetyczna - kwadraty o powierzchni 1 mkw i na ich styku węzełki. Możesz zaprosić dobrego radiestete to Ci wszystkie takie miejsca w domku określi :) Nie mówiłem, że Ty jesteś węzłem
Miłość i Światło
SmOOthEr
Awatar użytkownika
SmOOthEr

Postprzez Kazuhiro » 23 Lis 2013, 16:43

Wiem wiem, zażartowałem sobie bo koty lubią przesiadywać mi na kolanach ewentualnie ramieniu :)
Kazuhiro

Postprzez SmOOthEr » 23 Lis 2013, 16:45

Kazuhiro napisał(a):Wiem wiem, zażartowałem sobie bo koty lubią przesiadywać mi na kolanach ewentualnie ramieniu :)

to znaczy, że jest co regulowac w Twojej aurze ;) Może masz prace, po której wracasz spompowany, albo robią to częściej, gdy masz jakieś nieciekawe przeżycia w ciągu dnia -spróbuj to zaobserwować :)
Miłość i Światło
SmOOthEr
Awatar użytkownika
SmOOthEr

Postprzez Kazuhiro » 23 Lis 2013, 17:30

Myślę że jestem tak dobrym człowiekiem, że nie mogą sobie odmówić przyjemności przebywania ze mną :)
Kazuhiro

Postprzez SmOOthEr » 23 Lis 2013, 19:14

kto wie :)
Miłość i Światło
SmOOthEr
Awatar użytkownika
SmOOthEr

Postprzez jula » 26 Lis 2013, 22:09

Ja kocham kotów <buziak> One ciściusieńkie,futerko takie miłe w dotyku,jak mruczą fajnie <kotek> Mój kolega miał kota,jak jemu dawali pokrojoną parówkę to on wyciągał pazory,zachaczał parówkę ,podnosił do pyska i jadł :lol: A oto kot-niańka <buziak>

http://www.youtube.com/watch?v=9dSxMJ6FgVM
jula

Połówki: Poszukuję Mężczyzny-Boga

Postprzez SmOOthEr » 26 Lis 2013, 22:21

jula napisał(a):Ja kocham kotów <buziak> One ciściusieńkie,futerko takie miłe w dotyku,jak mruczą fajnie <kotek> Mój kolega miał kota,jak jemu dawali pokrojoną parówkę to on wyciągał pazory,zachaczał parówkę ,podnosił do pyska i jadł :lol: A oto kot-niańka <buziak>

http://www.youtube.com/watch?v=9dSxMJ6FgVM

Ha, ale znalazł sposób na pisklaka :) Posmyrać po łebku i cisza ^^
Też mieliśmy takiego kocurka co jadł pazurem z miski - prawdziwy arystokrat :)
Niestety z powodu raka mózgu musieliśmy go uśpić
Miłość i Światło
SmOOthEr
Awatar użytkownika
SmOOthEr

Re: Opowieści o kotach

Postprzez Selena » 19 Lut 2018, 13:12

witam wszystkich :)
Weszłam poczytać trochę o tej waszej pasji i miłości do kotów. Może i mnie natchnie <serce> osobiście jestem miłośniczką psów <piesio> Nie przepadam za kotami, krzywdy im nie zrobię , ale są to dla mnie zwierzęta cięzkie do zrozumienia i odgadnięcia... <kotek>
"I wanna feel the way that we did that summer night,
Drunk on a feeling , alone with the stars in the sky"
Awatar użytkownika
Selena

Postprzez Agatla » 26 Lut 2018, 12:58

To prawda niektóre kociaki są bardziej zamknięte, ale potrafią tak samo kochać jak psy :) Mają zupełnie inną naturę niż psy i wydaje mi się, że to też od człowieka zależy jaki jest
Geniusz mieszka daleko - i tylko pracowitość wie gdzie.
Awatar użytkownika
Agatla

Połówki: Szukam swojej połówki ♂

Postprzez Anabella » 01 Mar 2018, 15:54

Ja osobiście też nie przepadam za kotami, krzywdy im nie zrobię , ale zdecydowanie wolę psy . Wierzycie w jakieś przesądy związane z kotami ? np. co robicie jak przebiegnie Wam drogę czarny kot? <kotek>
carpe diem ~~
Awatar użytkownika
Anabella

Postprzez Hipka » 12 Mar 2018, 18:36

Myślę, że wolny człowiek nie wierzy w przesądy, to blokuje szybkość myśli, jak każdy fałsz. Nasz czarny kot nazywa się Marszałek Piłsudski, bo ma takie wąsy i taaaakie spojrzenie :) Na rudego wołam "Ryża mordeczka zdradziecka", bo lubi nagle drapnąć pazurkami jak brzytwy, ale to dla zabawy - młody jeszcze jest. Potem liże i przeprasza. A oba psy razem z nimi śpią i się bawią. Żadnych przesądów nie uznaję, tylko własny rozum i serce, które podpowiadają mi, co jest dobre, a co szkodliwe.
Awatar użytkownika
Hipka

Miejscowość: Polesie

Postprzez Wiike » 08 Maj 2018, 10:02

Ja nie wierzę w przesądy. Na siłę można przypisać jakieś wydarzenia, gdy np przebiegnie nam drogę czarny kot ale bez przesady :)
Awatar użytkownika
Wiike

Połówki: Poszukuję Mężczyzny-Boga
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez Ficame » Wczoraj, 13:24

Sami sobie wtedy wytwarzamy nasze nieszczęścia z naszych myśli :) U mnie się to jeszcze nie sprawdziło na szczęście
[...] noc jest niewspółmiernie dłuższa od dnia.
Awatar użytkownika
Ficame

Połówki: Szukam swojej połówki ♂

Wróć do Świat zwierząt

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość