Tworzę :D

Domy, drogi, staw, ziemianka, studnia, altana itd. itp...

Moderator: Hipka

Tworzę :D

Postprzez Wojciech » 09 Lip 2014, 12:50

Witajcie,
Piszę gdyż wyrwałem się z motyką na słońce i chcę tym działaniem pokazać że dla człowieka wszystko jest możliwe :)
Każdy kto czyta tą wiadomość może przechylić szalę powodzenia w korzystną stronę.
Czym jest więc moja motyka a czym słońce :?:
Motyką moją jest kawałek ziemi, kilka narzędzi i garść drobniaków w kieszeni.
Słońce to marzenie które już zaczęło się realizować, marzenie o własnym domku.
Wielu z nas ma takie marzenie i wielu wciąż na coś czeka.
Ja postanowiłem już nie czekać gdyż posiadanie własnego domu jest konieczne do tworzenia dobrego życia.
Wraz z moją cudowną żoną i 4 letnim synkiem podjęliśmy to wyzwanie i realizujemy to czego pragniemy.
Cóż więcej można rozjaśnić w jasnym marzeniu :?:
Chcemy by domek był stworzony z tego co natura dała czyli kamieni, gliny, drewna i słomy.
Łącząc te składniki chcemy je scalić dobrą energią i światłem tak by powstał jasny punkt na ziemi mówiący "DA SIĘ!".
Miejsce które pokazywać będzie że trzeba działać, pokonać strach i zaufać że wszystko zawsze idzie ku dobremu a marzenia spełnią się!
Teraz to my musimy działać i tworzyć przyszłość tak by nasze dzieci nie musiały tak jak my, a mogły po swojemu :D
Jeśli czujecie, że w sercu macie dużo światła, w ciele dużo energii, na twarzy dużo uśmiechu a w głowie ciekawości bądź chęci dołączenia do tej wyprawy na słońce,
serdecznie zapraszam :D
A może macie niepotrzebną "motykę"? Wiedzę, umiejętności, doświadczenie, czy po prostu materiały lub inne możliwości dołożenia wsparcia, również przyjmę by mogły stać się niepodważalnym dowodem że DOBRA jest coraz więcej na świecie i nie ma się czego bać w realizacji marzeń :D
Od siebie zaoferować dla chętnych mogę rzekę słów z której wyłowić można samorodki różnorodnej doświadczonej wiedzy o samoprzemianie siebie, budowaniu jedności w związku, mechanizmach sterujących tym światem i choć rzeka ta może nieść o wiele więcej, to nie sposób wypisać wszystkiego a i tak każdy z nas ma swoje własne sito ;) Posiadamy razem jeszcze różne umiejętności ale i z nimi jest jak z rzeką, każdy wyłowić może co innego :)
Materialnie mam słoneczną łąkę pełną zieleni, kilka smacznych chwastów, szemrzący strumyk z pitną wodą a wszystko to otoczone jest śpiewem ptaków od świtu do nocy a w nocy gromadę świetlików.
Miejscem tworzenia jest polana leżąca w miejscowości Zboiska koło Sanoka,
mój głos usłyszeć można pod numerem 792 456 557 a napisać do mnie można na adres wojciech.brejta@gmail.com
jeśli chcecie dzwońcie, piszcie, przybywajcie bo może być naprawdę miło :)
To już tyle słów w tym poście, jeśli chcecie przekażcie go dalej by podostrzyć tę motykę ;)
Wojciech

Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Re: Tworzę :D

Postprzez Arjuna » 10 Lip 2014, 08:44

Fajnie, że praktyków przybywa coraz więcej ;)
Awatar użytkownika
Arjuna

Postprzez kwiat bzu » 11 Lip 2014, 06:41

Zjednoczonej w Miłości rodzinie posyłam garść słonecznych radosnych promieni i wspieram Was moją jasną myślą w Waszym tworzeniu. <brawo> <luck> <kwiat> <slonce>
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn

Postprzez Raf » 23 Lip 2014, 08:59

Wojciechu dziękuję bardzo za miłe przyjęcie, nad waszym ruczajem jest bardzo pięknie, magicznie. Dla wszystkich którzy zechcą odwiedzić powiem że spotkają po prostu pięknych Wedrussów z cudownym synkiem, którzy odważnie zdecydowali sie mimo wszystko zbudować w to lato dom żeby wyrwać się z systemu.
Bardzo się cieszę dziękuję losowi że mogłem pomóc przy budowie. Oj wasz domek będzie chyba wyjątkowy sądząc po pięknych wzorach na rękodziele które wyrabiacie.

https://www.facebook.com/people/Wojciec ... 8293882144

Trzymam kciuki żeby przybyło do was wystarczająco dużo osób z jasnymi myślami i chęciami do pracy abyście na zimę mogli się wprowadzić.
Raf

Rodowe Siedlisko/Wioska: Chętnie dołączę do powstającej grupy/osady

Postprzez Wojciech » 23 Lip 2014, 15:28

Witajcie :-)
Niezmiernie chciałbym podziękować tobie Rafale i Marzenie za przybycie i wsparcie nas w naszym tworzeniu, wasze pojawienie się przyniosło pierwszy blask światła pokazującego, że nie jesteśmy sami :!: W tak krótkim czasie udało się tak wiele :!: :D To spotkanie według mnie stworzyło pewien przełom w świecie mogący pomóc kolejnym osobom chcącym zmaterializować marzenie :)

Pojawiła się koncepcja by organizować zjazdy na kolejnych siedliskach i budować sobie nawzajem domy.
Pamiętacie kto buduje dom Radomira i Lubomiły? To ludzie bliscy z sąsiednich wiosek. A kim my w dzisiejszych czasach jesteśmy jak nie internetowymi "sąsiadami".
Każdy z nas ma jakieś umiejętności mogące się przydać przy wspólnym tworzeniu rodowego siedliska dla kolejnej rodziny.
Tak możemy co rok zbudować choć jeden dom ale myślę że to będzie rosło, że im więcej będzie wolnych ludzi tym więcej będzie powstających dobrych domów i siedlisk a w nich twórców i budowniczych nowej rzeczywistości <slonce>

Właśnie odebrałem od kuriera worki na fundamenty :D czas na następne działania :D
Zapraszam każdego chętnego do budowania razem, dla ułatwienia lokalizacji zrobiłem punkt na moim polu na mapie google pod tym linkiem
https://www.google.pl/maps/dir//49.5124 ... 22719,22.0
Na razie pozdrawiam i jadę znów działać :)
PS: Dzwońcie przed przybyciem bo czasem jestem w okolicach a nie na miejscu :)
Wojciech

Postprzez szron » 25 Lip 2014, 16:40

Wojciech napisał(a):Witajcie :-)
Pojawiła się koncepcja by organizować zjazdy na kolejnych siedliskach i budować sobie nawzajem domy.

To czysta, dobra, twórcza idea. Niech się tak stanie. Niech tak będzie. <slonce>
szron

Miejscowość: pomorskie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Postprzez Wojciech » 15 Sie 2014, 10:11

Witajcie :)
Pojawiły się już kolejne jasne punkty na drodze do realizacji marzenia mojej rodzinki :D
Chmury po tygodniu już się rozeszły, chyba wylały wszystko co miały nad naszą okolicą.
3 hektary pola znajomego rolnika już skoszone, słoma teraz musi tylko wyschnąć i wjeżdżam z kostkarką i transportem po budulec.
Drewno jest w trakcie przygotowania i w przyszłym tygodniu powinno już się pojawić u mnie.
Teraz w te kilka dni będę kończył ubijanie fundamentu, i chętnie podzielę się tym zdobytym doświadczeniem :D
(jak się okazało nie było to takie proste jak wsypać i ubić :lol: )
Tak więc zapraszam do siebie, poznajmy się przy działaniu i nie tylko gdyż przewiduje jeszcze inne zajęcia umilające czas pomiędzy budowaniem :)
Chcecie o coś zapytać dzwońcie 792 456 557 lub spotkajmy się na miejscu link lokacyjny w moim poście wyżej :)
<slonce>
Wojciech

Postprzez apek » 05 Wrz 2014, 21:26

Jak tylko będziesz masz możliwość, wrzuć tu parę zdjęć czy zamieść nowe informacje z placu działań :-) Również dzięki za numer kontaktowy, zadzwonię w wolnym czasie <kowboj>
Awatar użytkownika
apek

Miejscowość: Białystok

Wróć do Budowanie rodowej posiadłości

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość