Spotkanie z W. Megre w Polsce - kto jest chętny?

Można tu zamieścić informacje o planowanych wydarzeniach, zgromadzeniach czy imprezach.

Moderator: Administrator

Spotkanie z W. Megre w Polsce - kto jest chętny?

Postprzez iwona-123 » 26 Wrz 2017, 12:10

Przekazuję do szerszej wiadomości otrzymaną wiadomość:

Kochani, kilka dni temu w czeskiej Pradze odbyła się konferencja z udziałem Władimira Megre, autora książek o Anastazji.
Informacja o niej została umieszczona na profilu FB - Przyjaciele Anastazji https://www.facebook.com/Przyjaciele-An ... 0612199653…/

W czasie dyskusji padła propozycja zorganizowania takiego spotkania w Polsce. Co o tym sądzicie?

Proponuję aby chętni wpisywali się na listę na profilu PRZYJACIELE ANASTAZJI,
pod postem https://www.facebook.com/20612199653698 ... =3&theater.
Pozwoli to organizatorom oszacować ewentualną ilość osób zainteresowanych takim spotkaniem.

ZAPRASZAMY
iwona-123

Miejscowość: Borne, gmina Ostrowice, woj. zachodniopomorskie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Re: Spotkanie z W. Megre w Polsce - kto jest chętny?

Postprzez Administrator » 28 Wrz 2017, 21:00

Hej, Iwona, a Wy co o tym sądzicie? Tam na stronie widzę padła propozycja, ale nikt nie podejmuje żadnych konkretów.

Ktoś podawał sumę 10000zł że jest potrzebne na organizację konferencji z Megre w Polsce - wiele osób które lajkowały ten post zarabia po kilka lub kilkanaście tys. miesięcznie, więc chyba nie w zebraniu pieniędzy problem?

Jak myślicie, o co tak naprawdę chodzi? Dlaczego nikt nie występuje z osobistą inicjatywą "chcę zaprosić Władimira do Polsku, pomóżcie, zróbmy to razem"? Widać tylko "zaprośmy" "Kiedy Megre" itd.
Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Re: Spotkanie z W. Megre w Polsce - kto jest chętny?

Postprzez Piechota Marek » 02 Paź 2017, 09:52

Ja.

Gdzie mogę wpłacić pierwsze sto złotych?

Pieniądze można przecież zacząć zbierać już teraz. Proponuję naszego drogiego admina - Mateusza na skarbnika.
Awatar użytkownika
Piechota Marek

Miejscowość: opolskie
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Wróć do Informacje o spotkaniach, zjazdach, warsztatach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości