Podlasie SLOW FEST - Supraśl całe lato

Można tu zamieścić informacje o planowanych wydarzeniach, zgromadzeniach czy imprezach.

Moderator: Administrator

Podlasie SLOW FEST - Supraśl całe lato

Postprzez kwiat bzu » 09 Lip 2017, 03:22

Jest to impreza ogólna nie stworzona przez Anastazjowców, ale myślę że na takich festiwalach można by sprzedawać książki z serii Anastazja i krzewić idee Anastazjowe.
Festiwal ma bardzo ciekawą formę , trwa przez całe lato i początek września, program jest baardzo bogaty - .koncerty, pokazy filmowe, wycieczki między innymi do Puszczy Białowieskiej, wyprawy, rajdy rowerowe, podglądanie przyrody, projektowanie naturalistycznych ogrodów, gotowanie z chwastów itp.
Jeśli ktoś z Was szuka pomysłu na ciekawe spędzenie czasu, lub chciałby poznać klimat Podlasia , Podlasie, wybrać się na wycieczkę , wakacje itp to zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Supraśl to niezwykłe miasteczko na mapie Podlasia. Miasteczko pięknie położone w sercu Puszczy Knyszyńskie..z niezwykłym klimatem i fajną energią..miejsce którego się nie zapomina. <kwiat> <zakochany>
ww.suprasl.pl/aktualnosci/podlasie-slow-fest-program

PS. Urodziłam się i mieszkam obecnie na Podlasiu. Już jakiś czas temu doszłam do wniosku, że Warmia, Mazury i Podlasie to moje ulubione regiony na mapie Polski ;)
Awatar użytkownika
kwiat bzu

Miejscowość: Białystok, Olsztyn
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Wróć do Informacje o spotkaniach, zjazdach, warsztatach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości