Prośba do wszystkich użytkowników

Wszystko to, co pomaga człowiekowi osiągnąć i zachować zdrowie oraz harmonię.

Moderatorzy: Hipka, iskierka

Prośba do wszystkich użytkowników

Postprzez Hipka » 12 Mar 2013, 10:35

Kochani, to dobrze, że chcecie dzielić się swoimi odkryciami. Mogą się one komuś przydać. Mam jednak wielką prośbę:w tym dziale piszemy swoimi słowami, opisujemy różne metody. Do podawania ciekawych linków jest dział "linkownia", ale i tam dobrze by było dodać kilka słów opisu.
Awatar użytkownika
Hipka

Miejscowość: Polesie

Re: Prośba do wszystkich użytkowników

Postprzez Piotr » 12 Mar 2013, 22:05

Rozumiem, że to o mnie chodzi. Po prostu nie przywiązuję do tego wagi. Dla mnie najważniejsza jest informacja a mój do niej stosunek na drugim miejscu. To co tu wklejam zawsze czytam i potem z mojego punktu widzenia decyduję czy ta informacja może być dla kogoś pożyteczna. Chcę nadmienić, że wyszukanie takich informacji nie jest wcale takie proste. Temat związany ze zdrowiem jest u mnie na drugim miejscu . Spędzam wiele godzin na czytaniu i wyszukiwaniu różnych wiadomości. Uważam, że tym sposobem dostarczam szybką informację bez zbędnego tracenia czasu. Czasami jestem po prostu zmęczony długim czytaniem i nie chce mi się już nic pisać. Chciałbym tu zadać pytanie do tych wszystkich co czytają moje posty, po pierwsze czy są te informacje w jakiś sposób dla was wartościowe i po drugie czy waszym zdaniem moje komentarze są wam do czegoś potrzebne?
Piotr

Miejscowość: wielkopolskie

Postprzez Hipka » 13 Mar 2013, 09:34

Oczywiście, że się przydają! Tylko widzisz, niektórzy z nas mają mało czasu do spędzenia przy necie i strony podane w linkach często nie chcą się otwierać, więc człowiek to pomija, a szkoda. Pominęłam np.kapsaicynę, dopiero wpis Agi otworzył mi oczy, jakie to może być użyteczne. Natomiast żywe wpisy czyta się zupełnie inaczej. A link może być podany jako uzupełnienie wiadomości. Myślę, że jeden, jedyny osobisty wpis działa mocniej, niż kilkanaście linków. A w podobnej sytuacji jest wiele z nas - ludzie pracują, mają małe dzieci itp., więc na forum zaglądają "z doskoku" i nie bardzo mają czas i siłę na "linkowanie". :)
Awatar użytkownika
Hipka

Miejscowość: Polesie

Postprzez Piotr » 13 Mar 2013, 19:48

Dzięki Hipko, nadałaś sens moim wpisom i masz rację opis się przyda.
Piotr

Miejscowość: wielkopolskie

Wróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości