Oczyszczajacy rytual milosci

Narodowe opowieści i bajki, ludowa mądrość bliskich i dalekich przodków, nasze korzenie, jak to było dawniej. Docieranie do prawdy ukrytej przez wiekową cenzurę i zakłamania.

Moderator: iskierka

Oczyszczajacy rytual milosci

Postprzez lilja » 12 Cze 2011, 21:47

Witam,
czy ktos moze mi przypomniec, w ktorym tomie byl opisany rytual, ktory mialby 'oczyscic' kochajacych sie ludzi z ich poprzednich partnerow? Wiecie o co mi chodzi... :oops:

I jeszcze jedno pytanie...pamietam ze bylo tam napisane iz ten rytual nalezy wykonac na swojej rodowej posiadlosci, na swojej ziemi. A co jesli takowej sie nie posiada? I sporo czasu uplynie zanim sie ja zdobedzie? Czy myslicie ze mozna wykonac taki rytual na innej ziemi bliskiej sercu? Bardzo mi na tym zalezy... Prosze pomozcie i podzielcie sie swoimi przemysleniami.

Ja mysle sobie ze jesli podejdzie sie do tego z uczuciem i odpowiednim nastawieniem, w miejscu gdzie oboje dobrze sie czujemy a jedno z nas zyje od malego to powinien taki rytual byc efektywny. No ale Anastazja opisala go inaczej...
lilja

Re: Oczyszczajacy rytual milosci

Postprzez Przemek » 13 Cze 2011, 05:11

było tez napisane ze jesli para szuka swojej przestrzeni miłości to też ich to oczyszcza.
Przemek

Postprzez lilja » 13 Cze 2011, 08:13

Dziekuje Przemek za odpowiedz... A gdzie to bylo napisane? Bo ja nie pamietam czegos takiego...
lilja

Postprzez Przemek » 13 Cze 2011, 13:16

tez mielismy ten dylemat ale moja zona połączyła fakty z naszego zycia i naszych poszukiwan jeszcze z przed czytania Cedrów. Nie dam rady tego teraz znaleść bo ksiązki krąza w obiegu :)
Przemek

Postprzez Hipka » 13 Cze 2011, 15:46

Tomik "Rytuały miłości" (część 2 "Nowej Cywilizacji"), rozdział "Telegonię można pokonać" str.102 :D Nie wydaje się to takie trudne, przecież Megre zanim poznał Anastazję miał wcale niemało innych kobiet, jak subtelnie daje do zrozumienia :D :D :D Powodzenia.
Awatar użytkownika
Hipka

Miejscowość: Polesie

Postprzez Michal » 13 Cze 2011, 21:11

lilja napisał(a):Ja mysle sobie ze jesli podejdzie sie do tego z uczuciem i odpowiednim nastawieniem

tak właśnie. Już samo to, że powstaje ten zamysł i dążenie do zmiany jest powiedzeniem sobie - "tak, mogę tego dokonać".
Chyba też może to się dokonać w człowieku samoistnie, bez rytuału, tak myślę..
Michal

Postprzez lilja » 13 Cze 2011, 22:35

Bardzo Wam wszystkim dziekuje za pomoc w tej delikatnej kwestii :D
lilja

Postprzez Indiragandi » 11 Gru 2012, 12:10

Hipka napisał(a):Tomik "Rytuały miłości" (część 2 "Nowej Cywilizacji"), rozdział "Telegonię można pokonać" str.102 :D Nie wydaje się to takie trudne, przecież Megre zanim poznał Anastazję miał wcale niemało innych kobiet, jak subtelnie daje do zrozumienia :D :D :D Powodzenia.

Znaczy, Megre się łajdaczył w najlepsze??? ;))) Co za bezwstydnik! :D

Indiro, proszę... polecam zacząć w końcu czytać "Anastazję"... ;)
Administrator
Indiragandi

Postprzez lena » 04 Wrz 2013, 19:37

lilja napisał(a):Witam,
czy ktos moze mi przypomniec, w ktorym tomie byl opisany rytual, ktory mialby 'oczyscic' kochajacych sie ludzi z ich poprzednich partnerow? Wiecie o co mi chodzi... :oops:

I jeszcze jedno pytanie...pamietam ze bylo tam napisane iz ten rytual nalezy wykonac na swojej rodowej posiadlosci, na swojej ziemi. A co jesli takowej sie nie posiada? I sporo czasu uplynie zanim sie ja zdobedzie? Czy myslicie ze mozna wykonac taki rytual na innej ziemi bliskiej sercu? Bardzo mi na tym zalezy... Prosze pomozcie i podzielcie sie swoimi przemysleniami.

Ja mysle sobie ze jesli podejdzie sie do tego z uczuciem i odpowiednim nastawieniem, w miejscu gdzie oboje dobrze sie czujemy a jedno z nas zyje od malego to powinien taki rytual byc efektywny. No ale Anastazja opisala go inaczej...
lena

Postprzez lena » 04 Wrz 2013, 19:44

Witaj
W Twoim pytaniu i w Tobie już JEST odpowiedż!...Przeczytaj więc co napisałaś,uwierz i Twórz w/g Twojej intuicji <serce> <zakochany> <zakochany> ...Zyczę najwspanialszych myśli i działań.Powodzenia <slonce> <slonce>
lena

Wróć do Nasza historia, nasi przodkowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość