Przepraszam za słowa

Rozwiązania prawne odnośnie kupna ziemi, zezwoleń, organizacji itd.

Moderator: Hipka

Przepraszam za słowa

Postprzez Piechota Marek » 22 Kwi 2016, 04:00

Przepraszam wszystkich, których uraziły moje obrazoburcze słowa takie jak na przykład że Anastazja nie istnieje.
Dziś widzę to inaczej i widzę... że dałem bzdurom przemówić przez siebie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich. <zgoda>
(nie wiedziałem do jakiego działu dać. Jeśli do nieodpowiedniego to przenieś Mateuszu proszę)
Awatar użytkownika
Piechota Marek

Miejscowość: opolskie
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Zapraszam do wspólnego działania

Re: Przepraszam za słowa

Postprzez Baccalus » 22 Kwi 2016, 10:26

Moja prośba i może rada, jeżeli zmienisz poglądy, to nie edytuj wszystkich swoich postów z nimi niezgodnych.

Wygląda to jak historia u Orwell 'a, autocenzura. Inkwizycja, totalitaryzm. Czy takie metody będziesz stosował i ich oczekiwał, gdy Twoje dzieci będą twoim zdaniem w błędzie?

Jeżeli zatrzesz po sobie ślady, to jeżeli zabłądzą, gdzie i ty zabłądziłeś, to niekoniecznie odnajdą wyjście, które odnalazłeś ty. Daj innym przejść drogą, którą sam przeszedłeś.

Wygląda to na wstyd. Własnej przeszłości, siebie. Amputację części prawdy o sobie, swoim sposobie myślenia.
Baccalus

Postprzez Piechota Marek » 22 Kwi 2016, 14:37

Żaden wstyd!
Usunąłem żeby nie raziły przybywających na forum.
Z resztą administratorem jest Mateusz i jeśli chcecie, to jemu sugerujcie co ma zrobić ze skasowanymi treściami. Jak dla mnie to można to nawet na słupach ogłoszeniowych porozwieszać, bo wstydu we mnie nie ma. Tylko po co?
Awatar użytkownika
Piechota Marek

Postprzez apek » 23 Kwi 2016, 19:45

Już jak skasowane to nie ma do nich dostępu. Bakaluz ma trochę racji. Nie wiem, czy kogoś rażą nasze stare dyskusje w dziale "bigos" , widocznie przeszkadzały Tobie :) To, że parę miesięcy temu uznawałeś Anastazję za nieistniejącą, raczej nie zburzyło naszych obrazów. Jednak koniec końców lepiej wyjaśnić i przeprosić, niż znikać we wstydzie lub fochu, jak to tu zrobiło kiedyś parę osób. Chociaż może mnie myli pamięć, ale chyba kiedyś zrobiłeś podobnie, nawet konto usunąłeś? Oby się z tego nawyk nie zrobił <kowboj>

Czyli jak rozumiem teraz już wierzysz w jedyną słuszną Anastazję i niech Moc Cedru będzie z Tobą? ;)
Awatar użytkownika
apek

Miejscowość: Białystok

Postprzez Piechota Marek » 24 Kwi 2016, 00:09

No szkoda że skasowane jeśli komuś by się przydały. Ale zapewniam was moi drodzy - moje dzieci nie zaginą. To już nie te czasy. Niemożliwe to żeby stracić cokolwiek, kogokolwiek. To iluzja. Bycie w przysłowiowej dupie (nie ma się co razić za brzydkie słowo bo dupa to również część ciała i powinna być kochana jak każda inna jego część. I nawet pobyt w tym ciepłym miejscu, do którego słońce nie dociera jest elementem boskiego planu <kowboj>
Anzastazja jest bardzo mądrą kobietą i tłumaczy życie niedowiarkom takim jak ja na tak zachwycające sposoby że głowa mała i zachwyt bierze. A my wszyscy tutaj jesteśmy z nią równi. Ja, Wy, sąsiadka której nie znoszę, menel spod budki z piwem, prezydent Kwaśniewski.
Czyli jak rozumiem teraz już wierzysz w jedyną słuszną Anastazję i niech Moc Cedru będzie z Tobą?

Na wszystko co wygraliśmy razem pracowaliśmy.
Choć prawie Anastazję w kult zamieniliśmy.
Cedr kocha Ziemię, Ziemia Jariło.
Fajnie się będzie tu z Wami żyło,.
Awatar użytkownika
Piechota Marek

Wróć do Kwestie prawne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość