Wypada się przywitać, czyż nie? :)

Tutaj można napisać o sobie. Miejsce do znalezienia przyjaciół lub drugiej połówki :-)

Moderator: Administrator

Wypada się przywitać, czyż nie? :)

Postprzez Swietlana » 17 Paź 2017, 23:28

Witam wszystkich serdecznie :)
Na forum trafiłam po przeczytaniu całej serii książek Megre - byłam na tyle spragniona tego pięknego, czystego przekazu, że przetrząsnęłam cały internet w jego poszukiwaniu... i oto jestem ;)
Pomyślałam, że miło byłoby poznać osoby, które podobnie myślą i czują. Jeśli o mnie chodzi, na co dzień mieszkam we Wrocławiu - studiuję na dwóch uczelniach (Wokalistyka/Inżynieria Kwantowa), ale mimo tego gromadzę wolne chwile, próbując wykorzystać je z jak największą korzyścią dla świata i ludzi mi bliskich (trochę dalszych też :) ). Wzięłam sobie do serca cel, jakim jest samodoskonalenie - od pewnego czasu moim głównym celem jest wypełniać jak najpełniej słowa "Nie dopuszczę grzechu i słabości w sobie; będę godna Twego dzieła". Żyję w wielkim umiłowaniu Prawdy, Piękna i Natury we wszelkich ich przejawieniach - na ich poszukiwaniu opieram swoje dążenia. Istotny jest dla mnie temat kobiecości/męskości, uwalniania się od schematów pochodzących z systemu, dementowania jego kłamstw i powrotu do Natury, do wnętrza siebie. Chętnie wymienię się doświadczeniami, podejmę interesujące tematy (im trudniejsze i bardziej "grząskie", tym lepiej!) lub zwyczajnie zamienię kilka słów z kimś, kto uzna taką rozmowę za dobry pomysł :)
Pokój w serca, Siostry, Bracia! <serce>
Nie dopuszczę grzechu i słabości w sobie
Będę godna Twego dzieła
pragnę dotyku świata
ręki drżącej,co bada szorstką skórę skały
palców zachłannych,co trawy wieczne przeczesują
ust czułych,na które spada łza rosy
serca,co cały Wszechświat ciepłem otuli
Awatar użytkownika
Swietlana

Miejscowość: Wrocław
Połówki: Poszukuję Mężczyzny-Boga
Rodowe Siedlisko/Wioska: Szukam swojego miejsca

Re: Wypada się przywitać, czyż nie? :)

Postprzez Piechota Marek » 02 Lis 2017, 11:30

Cześć Swietlano :)
Na forum tutaj u nas jeszcze niewielu jest aktywnych forumowiczów. Chyba większość czyta posty i się uczy, a inni piszą w wolnym czasie, bo działają już w jakimś stopniu na swojej ziemi lub dążą do tego, mając mało czasu na internet. Czy usprawiedliwiłem brak odpowiedzi forumowiczów na przywitanie? Chyba trochę tak <kowboj>
Ja Cię witam na forum i cieszę się że jesteś.
Od siebie dodam, że Swietlany talent wokalny jest w stanie kruszyć skorurupy na serduchach <tak> Wiem, bo słyszałem.
Awatar użytkownika
Piechota Marek

Miejscowość: opolskie
Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Zapraszam do wspólnego działania

Postprzez Piotr K » 08 Lis 2017, 11:37

Witam
Zapraszam do podjęcia tematu o ziemi za złotówkę w dziale prawnym. Pomysly...
Awatar użytkownika
Piotr K

Miejscowość: Borne
Rodowe Siedlisko/Wioska: Tworzę Rodowe Siedlisko

Postprzez Opium » 13 Lis 2017, 15:49

Sława tobie kochana Siostro! To co napisałaś jest wspaniałe. Przerosłaś mój ideał bo człowiek wszędzie doznaje miłości i nie umiałem go dobrze sprecyzować. A ty jesteś cudowna. Chyba czuję to co ty bo interesuję się wszystkim co wypisałaś i lubię zgłębiać te tematy, chociaż inżynieria kwantowa to nie wiem czy moja działka, bardziej od strony duchowej. Też kocham ten świat, całą świetlaną rodzinę.
Powiedz gdzie możemy popisać a podam kontakt do mnie, możesz się we mnie zakochać, zaprzyjaźnić lub możemy porozmawiać. Chcę bardzo cię poznać. <serce>
Człowiekowi słabemu imponuje siła,
człowiekowi silnemu imponuje miłość
Opium

Połówki: Poszukuję Kobiety-Bogini
Rodowe Siedlisko/Wioska: Zapraszam do wspólnego działania

Wróć do Poznajmy się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości