Wizyta w Rodowej Osadzie Rosa , 2014 Białoruś

Tutaj użytkownicy mogą stworzyć własny wątek, w którym będą spisywać swoje przemyślenia i projekty rodowego siedliska i życia w nim, opisywać swoje dążenia i marzenia.

Moderator: Hipka

Wizyta w Rodowej Osadzie Rosa , 2014 Białoruś

Postprzez leon » 17 Lis 2015, 20:01

Kod: Zaznacz wszystko
 Spotkania z tymi ludźmi były o tyle niesamowite, że opadały wszelkie bariery, wszyscy byli blisko siebie, naprawdę razem, a przecież jak ktoś się chce dogadać to i tak się dogada! Już nie mówiąc o tym, że spotkania te były bogate w ogromną ilość ciepłej i szczerej energii, gdzie czasami już żadne słowa nie były nikomu potrzebne, a wystarczył uśmiech i uścisk prosto od serca.

Kod: Zaznacz wszystko
 I powiem Wam kochani, że nawet czegoś takiego się nie spodziewałam. Tego co tam się doznaje, co widzi się w oczach tych ludzi, co płynie z ich serc, nie łatwo sobie wyobrazić, choćby wyobrażenia te najdalej zachodziły. Nie była to zwykła „Eko-wioska” była to prawdziwa „Osada Anastazjowa”, a taki obraz, który tam ujrzałam i mnie samą zaskoczył.

Cały tekst https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1533858566900374&id=1509197989366432
leon

Miejscowość: centrum pl

Wróć do Forum projektów - zamysł mojego rodowego siedliska

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości